Lux Makarna |  Parti Malzemeleri |  Makarna Üyelerin Sahip Olduğu Haklar A.Ş. Kek Kalıpları, Kayıtlı Üyelerinden topladığı bilgilerin Kullanımı Ile Ilgili politikası Ettik, aşağıda sıralanmıştır:


1.   Elektronik posta adresiniz hicbir Gerekçe ile Lux Makarna |  Parti Malzemeleri |  Pasta Kek Kalıpları iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. GİBİ. Ettik   
2.   Kişisel Bilgiler Ettik Bize Verdiğiniz üyelik bilgileri, Sizin Dışında Diğer Üyelere açılmayacaktır. onayınız  Ancak bu bilgiler, firmamızın Kendi bunyesinde bulunan Bulunan Müşteri Hakkında Profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.   
3.   Sisteme girdiğiniz Tüm bilgilere sadece sadece sadece sadece siz ulaşabilir A.Ş. Bunları sadece sadece sadece sadece siz değiştirebilirsiniz.  Bir Başka Üyenin sizinle Ilgili bilgilere ulaşması A.Ş. Bunları degistirmesi mumkun Değildir.   
4.   Istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi Kendi insiyatifiniz dahilinde Bize bildirebilirsiniz. Sizden Kayıt esnasinda  Bize vermeyi Tercih etmeyeceğiniz Bilgiler Varsa, bu Alanları doldurmak Veya işaretlemek Zorunda değilsiniz.   
5.   Sitemizden yaptığınız alışverşlerde vermiş Olduğunuz Kredi Kartı BİLGİLERİ kesinlikle tarafımızdan kayıt Altına alınmamaktadır.

Bu kişisel haklarınız Bizim tarafımızdan teminat Altına alınmıştır Logged ilkeler.


Şirketimizin Güvenlik Politikası geregi;  Müşterilerimizin guvenli bir sekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak Için en Gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. 

Sistemimizdeki 128 bit SSL Sayesinde Kredi Kartı Bilgileriniz Üçüncü şahısların gözünden müdahalesinden korunmaktadır Ettik.  Sipariş işlemlerinin bütün, Aşamasında Tüm Bilgi Alışverişi SSL güvencesi altındadır A.Ş. Tüm veri Akışı şifreli Olarak yapılmaktadır.  Bu, pratik Olarak kırılması mumkun olmayan Bir şifrelemedir.  SSL güvenlik Protokolü Sayesinde Sitemize Verdiğiniz Kredi Kartı Bilgileriniz şifrelenerek bankaya gonderilir ziyaretinde bu Işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mumkun Değildir.