Default welcome msg!

Şartlar & Koşullar

Luxpasta.com , saygıdeğer tüketicilerimizin lehinde hareket etmeyi kendine hedef edinmiş Bir firma olarak, Gösterilen her türlü sorunu yasaca belirlenmiş Süre zarfından Önce çözmeyi amaçlayarak Müşteri Hakkında mutluluğunu ön Planda tutmaktadır.Sitemizde satılan Tüm Ürünler, teslim Tarihinden itibaren  yedi gün  İÇERİSİNDE IADE Edilebilir.

Bir Ürünün IADE edilebilmesi genel Olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

1
. .Satın Aldığınız Ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ziyaretinde Ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim Tarihinden itibaren üç (3) günlük Süre icinde neden belirterek IADE edebilirsiniz
2
.Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip Edilmiş fi . şekildeki Ürünler IADE edilemez.
3.
Orijinal ambalaja Sahip ürünlerin ıadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
4
.Üründe ambalajinda HERHANGİ bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma fi ettik. durumlar Tespit edildiği hallerde ziyaretinde Ürünün Müşteriye teslim edildiği andaki hali ile IADE edilememesi durumunda, Ürün IADE alınmaz ziyaretinde bedeli IADE edilmez.
5
.İade şartlarına Uygun durumlarda Yapılan gönderimlerde Taşıma masrafı Müşteri Tarafından ödenecektir.
6
.İadesi yapilacak Olan Ürünler, tarafimiızdan gönderilmiş Olan Siparisinizi boyutu gönderdiği kargo Şirketleri Tarafından Bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı arızalı urunler ettik, teslimat Tarihinden Sonra ilk 3 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

 

--

image